Україна, м. Київ, вул. Кудряшова 20 А, оф. 23 БЦ "Пори року"

Автоцивілка (ОСЦВП)

СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АМАЛЬТЕЯ"

Що таке страхування ОСЦВП?

Страхова послуга ОСЦВП – це обов’язковий, для всіх власниківтранспортних засобів, вид страхування (згідно Закону України  «Про обов’язкове страхуванняцивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»).

Страхові ризики:

1. Настання цивільно-правової відповідальності за збитки,завдані майну, внаслідок ДТП, що сталася з вини водія застрахованоготранспортного засобу;

2. Настання цивільно-правової відповідальності
Страхувальника за збитки, завдані життю та/або здоров’ю третіх осіб, внаслідок
ДТП, що сталася з вини водія застрахованого транспортного засобу.

Страхова сума:

Страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, встановлена у розмірі 100 000 грн. на кожного потерпілого(не більше 5-ти осіб).

Страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб становить 200 000 грн. на одного потерпілого.

Франшиза – це сума збитку, яка вираховується зі страхового відшкодування та покривається страхувальником. 

Хто отримує компенсацію від страхової компанії?

Автоцивілка винної сторони покриває матеріальні збитки на ремонт транспортного засобу потерпілої сторони, а також компенсує вартість витрат на лікування, якщо постраждали люди (потерпіла сторона).

Навіщо збільшувати ліміти страхових сум?

На сьогоднішній день стандартної виплати, передбаченої законодавством України, не завжди вистачає на покриття всіх витрат з ремонту авто. Щоб не витрачати кошти з власної кишені на компенсаію збитків, що перевищують ліміт страхової виплати,рекомендується збільшити суму страхового відшкодування. Ви маєте змогу розширити свої ліміти до 500 000 грн.